Noční chlazení

Tuto funkci lze nahradit starým ověřeným způsobem
Přes noc otevřete okna na protilehlých stěnách budovy proto, aby se tím způsobilo proudění vzduchu a konstrukce budovy se ochlazovala a následně poskytovala příznivé teplotní podmínky po celý následující den. Přes den, kdy teploty opět rostou okna opět uzavřete.

Opravdu můžete celou noc nechat otevřená okna na protilehlých stranách budovy? Když se ochladí, stihnete je včas zavřít? Můžete někam bezpečně odejít? Pokud si odpovíte na všechny výše uvedené otázky ano, vymění se dostatečné množství vzduchu, aby se Váš dům ochladil?

SolVent Vám za noc tiše a bezpečně vymění až 1.500 m3 vzduchu (To je cca 5x tolik vzduchu než je objem vzduchu v běžném domě). V letních měsících této schopnosti využijete 60 až 90 nocí.

Máte pochybnosti? Zavolejte nám a prodiskutujeme konkrétně vaši situaci, kterou má panel řešit a jakou velikost obytné plochy je nutné obsloužit.

Noční chalezní

Solární panel umí spustit proces nočního chlazení automaticky

Přes den temperuje, větrá atd., v noci automaticky zapne noční chlazení.

V parných letních dnech klesají noční teploty až o 10°C. Ale doma máte nesnesitelných 25° – 28°?

Jedna z funkcí regulátoru je „Automatický provoz“. SolVent se tak řídí nastavenou teplotou. Jakmile venku klesne teplota pod tu, kterou máte doma, SolVent Vám po celou noc tiše a bezpečně vhání do objektu tolik žádaný chladný vzduch. Teplotní čidlo interiéru neustále hlídá, abyste ráno neměli „rampouchy“.

Pojďte s námi na prohlídku